U10 Challenge

Reeksen

A B
KHOH Geel KV Mechelen
KFC Duffel RC Harelbeke
RSC Anderlecht Albert Quevy Mons
Avenir Lembeek KFC Wambeek
Francs Borains KSK Londerzeel
C D
RWD Molenbeek KFCO Beerschot-Wilrijk
Fortuna Sittard SK Pepingen-Halle
K. Rupel-Boom FC AS Eupen
KFC Eppegem Diegem Sport
KFC Rhodienne-De Hoek KHOH Blauw

Reeks A

Uur Matchen - 1x15min Terrein Score
09u30 KHOH Geel RSC Anderlecht 1  
09u30 Avenir Lembeek Francs Borains 2  
10u10 RSC Anderlecht Avenir Lembeek 3  
10u10 KHOH Geel KFC Duffel 4  
10u50 KHOH Geel Avenir Lembeek 1  
10u50 KFC Duffel Francs Borains 2  
11u30 RSC Anderlecht Francs Borains 3  
11u30 KFC Duffel Avenir Lembeek 4  
12u10 KFC Duffel RSC Anderlecht 1  
12u10 KHOH Geel Francs Borains 2  

Reeks B

Uur Matchen - 1x15min Terrein Score
09u30 KV Mechelen Albert Quevy Mons 3  
09u30 KFC Wambeek KSK Londerzeel 4  
10u10 Albert Quevy Mons KFC Wambeek 1  
10u10 KV Mechelen RC Harelbeke 2  
10u50 KV Mechelen KFC Wambeek 3  
10u50 RC Harelbeke KSK Londerzeel 4  
11u30 Albert Quevy Mons KSK Londerzeel 1  
11u30 RC Harelbeke KFC Wambeek 2  
12u10 RC Harelbeke Albert Quevy Mons 3  
12u10 KV Mechelen KSK Londerzeel 4  

Reeks C

Uur Matchen - 1x15min Terrein Score
09u50 RWD Molenbeek K. Rupel-Boom FC 1  
09u50 KFC Eppegem KFC Rhodienne-De Hoek 2  
10u30 K. Rupel-Boom FC KFC Eppegem 3  
10u30 RWD Molenbeek Fortuna Sittard 4  
11u10 RWD Molenbeek KFC Eppegem 1  
11u10 Fortuna Sittard KFC Rhodienne-De Hoek 2  
11u50 K. Rupel-Boom FC KFC Rhodienne-De Hoek 3  
11u50 Fortuna Sittard KFC Eppegem 4  
12u30 Fortuna Sittard K. Rupel-Boom FC 1  
12u30 RWD Molenbeek KFC Rhodienne-De Hoek 2  

Reeks D

Uur Matchen - 1x15min Terrein Score
09u50 KFCO Beerschot-Wilrijk AS Eupen 3  
09u50 Diegem Sport KHOH Blauw 4  
10u30 AS Eupen Diegem Sport 1  
10u30 KFCO Beerschot-Wilrijk SK Pepingen-Halle 2  
11u10 KFCO Beerschot-Wilrijk Diegem Sport 3  
11u10 SK Pepingen-Halle KHOH Blauw 4  
11u50 AS Eupen KHOH Blauw 1  
11u50 SK Pepingen-Halle Diegem Sport 2  
12u30 SK Pepingen-Halle AS Eupen 3  
12u30 KFCO Beerschot-Wilrijk KHOH Blauw 4  

Klassement

Plaats Reeks A Punten
1 E1  
2 E2  
3 E3  
4 E4  
5 E5  
Plaats Reeks B Punten
1 F1  
2 F2  
3 F3  
4 F4  
5 F5  
Plaats Reeks C Punten
1 G1  
2 G2  
3 G3  
4 G4  
5 G5  
Plaats Reeks D Punten
1 H1  
2 H2  
3 H3  
4 H4  
5 H5  

 

Match nr Uur Halve finales - 1x15min Terrein Score Penalties
45 13u40 E1 F1 1    
46 13u40 G1 H1 2    
Match nr Uur Plaatsen 9-12 - 1x15min Terrein Score Penalties
43 13u15 E3 F3 3    
44 13u15 G3 H3 4    
Match nr Uur Plaatsen 5-8 - 1x15min Terrein Score Penalties
41 13u15 E2 F2 1    
42 13u15 G2 H2 2    

Plaatsingswedstrijden

Match nr Plaats Uur Match - 1x15min Terrein Score Penalties
47 19-20 13u40 5e - 3e plaats 5e - 4e plaats 3    
48 17-18 13u40 5e - 1e plaats 5e - 2e plaats 4    
52 15-16 14u05 4e - 3e plaats 4e - 5e plaats 4    
51 13-14 14u05 4e - 1e plaats 4e - 2e plaats 3    
50 11-12 14u05 Verliezer M43 Verliezer M44 2    
49 9-10 14u05 Winnaar M43 Winnaar M44 1    
55 7-8 14u30 Verliezer M41 Verliezer M42 3    
54 5-6 14u30 Winnaar M41 Winnaar M42 2    

Kleine finale

Uur Match - 1x15min Terrein Score Penalties
14u30 Verliezer M45 Verliezer M46 1    

Finale

Uur Match - 2x10min Terrein Score Penalties
14u55 Winnaar M45 Winnaar M46 1    

Prijsuitreiking aansluitend aan de finale (+/- 15u25)